Повернення

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно Закону «Про захист прав споживачів».

Строки повернення і обміну
Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості
Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів». Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після одержання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю. Умови повернення для товарів належної якості УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ Товар, замовлений в нашому Інтернет магазині, ви можете обміняти (повернути) протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, відповідно до закону України «Про захист прав споживача», якщо цей товар не потрапляє до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172. Обов'язкові умови для повернення або обміну товару належної якості:
1. Товар повинен бути повністю укомплектований та не пошкоджений;
2. Наявність оригінальної і непошкодженої упаковки;
3. Дотримання товарного виду (відсутність слідів експлуатації, всі пакувальні матеріали, в тому числі пломби і ярлики, повинні бути збережені і не пошкоджені) .
Перед тим, як повернути товар, необхідно зв'язатися з менеджером.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.
  • При поверненні мобільного телефону час розмов на лічильнику має бути менше 5-ти хвилин, а ПЗ не повинно було піддаватися зміни (оновлення, установка нових додатків і т.д.).
  • Якщо придбаний вами товар перестав працювати, його повернення або обмін відбувається тільки після отримання висновку сервісного експерта про те, що умови експлуатації не були порушені, а виріб не підлягає подальшому ремонту.