Медіаконвертер


 
Вид сітки:
Швидкий перегляд

Медіаконвертер D-Link DMC-F30SC (588139)

Медіаконвертор D-Link DMC-F30SC - даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту 10BASE-T / 100BASETX Fast Ethernet на крученій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптичному кабелю. Пристрій оснащений 1 портом RJ-45 для витої пари і 1 оптичним портом з роз'ємом SC. DMC-F30SC підтримує максимальну довжину оптичного ...

1064 грн.
Швидкий перегляд
Швидкий перегляд

Медіаконвертер D-Link DMC-G10SC (755922)

Медиаконвертер DMC-G10SC перетворює сигнал стандарту 100/1000Base-T Gigabit Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 1000Base-LX Gigabit Ethernet по одномодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з'єднання (до 10 км) між двома пристроями. Даний медіаконвертер оснащений одним портом з роз'ємом RJ-45 для витої пари і одним оптичним по...

1100 грн.
Швидкий перегляд

Медіаконвертер D-Link DMC-G20SC-BXD (756335)

Медиаконвертери DMC-G20SC-BXD і DMC-G20SC-BXU (працюють в парі) перетворять сигнал стандарту 100/1000Base-T Gigabit Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 1000Base-LX Gigabit Ethernet по одномодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з'єднання (до 20 км) між двома пристроями. Дані медіаконвертери оснащені одним портом з роз'ємом R...

1257 грн.
Швидкий перегляд

Медіаконвертер D-Link DMC-G20SC-BXU (756080)

Медиаконвертери DMC-G20SC-BXD і DMC-G20SC-BXU (працюють в парі) перетворять сигнал стандарту 100/1000Base-T Gigabit Ethernet по витій парі в сигнал стандарту 1000Base-LX Gigabit Ethernet по одномодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з'єднання (до 20 км) між двома пристроями. Дані медиаконвертери оснащені одним портом з роз'ємом R...

1092 грн.
Швидкий перегляд

Медіаконвертер DMC-700SC D-Link (1267)

Медіаконвертер D-Link DMC-700SC (1000BaseTX-BaseSX Fiber) - перетворить сигнал із стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX Gigabit Ethernet по багатомодовому оптичному кабелю. Максимальна довжина оптичного кабелю : 550 м. Підтримують 1 порт RJ-45 для витої пари і 1 порт для оптичного кабелю (SC-коннектор). ...

2665 грн.
-5%
Швидкий перегляд
-2%
Швидкий перегляд

Медіаконвертер FoxGate 10 / 100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE-LFP) (330227)

Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. При використанні медіаконвертерів для об'єднання двох сегментів мережі виникають проблеми з автоматичним виявленням обривів зв'язку (наприклад, в протоколах STP). Медіаконвертер EC-SFP1000-...

533 грн. 543 грн.
-2%
Швидкий перегляд

Медіаконвертер FoxGate 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC / PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20) (32638)

Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю. Дуплексна передача ведеться по одному або двох волокнах, використовуючи хвильове мультиплексування, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм. Дане рішення забезпечує більшу гнучкість і...

392 грн. 402 грн.
-2%
Швидкий перегляд

Медіаконвертер FoxGate 10 / 100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC / PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20) (280186)

Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю. Дуплексна передача ведеться по одному або двох волокнах, використовуючи хвильове мультиплексування, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм. Дане рішення забезпечує більшу гнучкість і...

392 грн. 402 грн.
Показано з 1 по 15 із 61 (5 сторінок)